O nas
Slider image
Slider image
Slider image
Slider image

Mizarstvo Zupanc je družinsko podjetje, ki deluje na slovenskem trgu že od leta 1991. Ustanovitelj podjetja je Jurij Zupanc. Zaradi odhoda v pokoj v letu 2012 je vodenje podjetja prevzela njegova žena Antonija. S tem je podjetje spremenilo naziv iz Jurij Zupanc s.p. Mizarstvo in lesna galanterija v Mizarstvo Zupanc Antonija s.p.

V letu 2017 se je podjetje preimenovalo v Mizarstvo Zupanc d.o.o.

Mizarstvo Zupanc d.o.o. je podjetje, ki s svojo energijo in strastjo oblikuje in izdeluje kuhinje po meri. Kuhinje so rezultat dolgoletnega sodelovanja med podjetjem, arhitekti, oblikovalci in naročniki. Vsi materiali, vgrajeni v kuhinje, so skrbno izbrani in preizkušeni.

Uspeh in razvoj podjetja temeljita na znanju in izkušnjah zaposlenih ter uporabi najnovejše tehnologije. Fleksibilnost, prilagodljivost ter individualna obravnava naročnikov so glavne konkurenčne prednosti podjetja. Poleg kuhinj podjetje ponuja celovite rešitve pri opremi notranjih prostorov.